ONLINE OTELCİLİĞİN EN KOLAY YOLU

BOOKUP, otellerin resmi web sitelerine entegre ettiği rezervasyon motoru ile gerçek zamanlı rezervasyon almalarını sağlar. Bu motora ilave olan; transfer, günlük turlar, şehir rehberi, iptal güvence paketi gibi ek hizmetlerin de aynı sistem içerisinde sunulmasını ve farklı pazar ya da para birimleri üzerinden çaprazlamaların yapılmasına olanak veren kullanıcı dostu bir sistemdir.

Sistemin en büyük özelliği, resmi web sitesi ile organik bağ kurarak son kullanıcının güvensiz olarak nitelendirdiği farklı pencere açılımlarını yapmadan aynı link ve sayfa üzerinden işlemi sonlandırmasıdır.


Yeni Nesil Gelişmiş bir Rezervasyon Deneyimi

Gerçek Zamanlı Rezervasyon
Gerçek Zamanlı Rezervasyon

Web sitenizden yapılacak tüm rezervasyonlarınız anında sisteminize düşerek eş zamanlı olarak rezervasyon bilgileri misafirlerinize otomatik gönderilmektedir.

Responsive Tasarım
Kullanıcı Dostu Arayüz

Tüm cihazların ekran boyutlarına göre özelleşen, mobil uyumlu rezervasyon modülü ile ziyaretçilerinizin rezervasyonunu kolayca tamamlamasına olanak veriyoruz.

Dinamik Kampanya
Dinamik Kampanya Yönetimi

Sistem üzerinden sınırsız sayıda dinamik kampanyalar oluşturup, cihaz ya da eski misafirler gibi özel hedef kitlelere sunabilirsiniz.

Anlık Fiyatlandırma
IP Bazlı Anlık Fiyatlandırma

Farklı fiyatlandırma seçeneklerini IP bazlı özelleştirebilir, anlık olarak kontejyan ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.

Güvenli Ödeme
Güvenli Ödeme Sistemi

SSL sertifikasına sahip ödeme sistemi ile misafirlerinizin, tüm ödeme adımlarını güvenle tamamlamasını sağlayabilir, KVKK çerçevesinde bilgilerini koruma altında tutabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri
Farklı Ödeme Seçenekleri

Misafirlerinize otelde ödeme, iadesiz özel fiyat ile ödeme, havale & eft, vade farksız tüm kredi kartlarına 9 taksit ile ödeme gibi birçok seçeneğini çok dilli ve farklı para birimi seçenekleri ile verebilirsiniz.

E-BÜLTENE KAYDOLUN

Bookup | © 2019 Tüm hakları saklıdır.